{{-- --}}
Pratko
Strony internetowe

Pratko

Firma Pratko to nowy developer na rynkucechując się unikalnym podejściem do klienta końcowego. Budowanie nie tylko produktu jakim jest dom klienta ale budowanie realacji z klientem jeszcze na etapie prezentacji, budowy a następnie po odebraniu wymarzonego miejsca do życia. Duże doświadczenie kadry zarządzające zdobyte na rynkach zagranicznych a także otwartość i transparentność oferty, możliwość kontaktu z projektantami, dystrybutorami materiałów budowlanych. Współpraca z Pratko Development to czysta przyjemność.

Wyzwanie

Naszym celem było przygotowanie czegoś nieszablonowego, nie typową stronę developera ale stronę na której klient czyje się jak u siebie w domu. Miała ona pokazywać radość, profesjonalizm i zaangażowanie które stanowią motto firmy.

Strategia

Odpowiednia analiza konkurencji, połączenie trendów oraz odpowiedni dobór technologii umożliwiającej realizację naszego planu oraz wizji wypracowanej z klientam. 

Pratko Pratko Pratko Pratko Pratko

100% Indywidualne podejście

Zwiększenie świadomości marki

Pierwsze inwestycje wyprzedane w przeciągu kilku tygodni.

W imieniu całego zespołu Pratko Development, chciałbym bardzo serdecznie podziękować firmie Moonbite za przygotowanie projektu naszej strony internetowej. Współpraca z Moonbite to sama przyjemność nacechowana profesjonalizmem i jakością, a przygotowanie przez nich projektu www kilkakrotnie przekroczyła nasze oczekiwania.

Rafał Pratko,
Prezes Zarządu Pratko Development

Pratko Pratko Pratko Pratko Pratko

Technologie

Technologie

Priorytetem było dostosowanie technologii do wizji klienta tak, aby razem z indywidualnym projektem graficznym tworzyła unikalną jakość i spełniła wszystkie wymagania wizualne jak i funkcjonalne. 

MoonCMS, PHP, Laravel. Java Script, Vue.js, Adobe Photoshop, Adobe XD do przygotowanie prototypu. 

Pratko
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: