Dołącz do
zespołu Moonbite.

Istniejemy od 2010 roku. Zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości rozwiązań, w tym dedykowanego i autorskiego oprogramowania do zarządzania sprzedażą on-line, serwisów www oraz systemów klasy B2B, a także aplikacji wspomagających planowanie i organizację zadań w przedsiębiorstwie wraz z systemami CRM.

Więcej o nas

Benefity.

benefit 1

Ubezpiecznie na życie

Każdy członek zespołu może przystąpić do ubezpieczenia grupowego. Jest to element który nie jest powiązany z dostępnym pakietem ubezpieczenia prywatnego - także dostępny w moonbite.

benefit 2

Budżet na szkolenia oraz biblioteka firmowa

Dbamy o rozwój naszego zespołu dlatego jeżeli wiesz o jakimś fajnym szkoleniu online lub offline - daj nam znać a my zajmiemy się resztą. Dostępna jest także biblioteczka firmowa - zapraszamy.

benefits
benefit 3

Imprezy integracyjne

Zespół to nie tylko praca ale także czas spędzony poza nią dlatego staramy się organizować różnego rodzaju imprezy integracyjne. Co, gdzie, jak z reguły wychodzi na spontanie.

benefit 4

Premia za polecenie pracownika

Jeżeli masz wśród swoich znajomych ciekawą osobę z doświadczeniem jakiego szukamy i zaprosisz do do nas do zespołu - za każdego poleconego pracownika otrzymasz 2000 zł premii.

benefit 5

Elastyczne godziny pracy work/life balance

Jesteśmy elastyczni jeżeli chodzi o godziny pracy. Pracuje głównie w godzinach od 7 do 17 ale biura dostępne jest 24/h. Możliwa także praca hybrydowa - pogadajmy.

benefit 6

Profesjonalne narzędzia do pracy

Każde stanowisko pracy starannie przygotowujemy dlatego jeżeli masz swoje przyzwyczajenia co do np. klawiatury, myszki - daj nam znać a na pewno znajdzie się przy Twoim kompie.

benefit 7

Karta Medi Sport

Wiemy jak ważna jest kondycja fizyczna tym bardziej, że nasza praca to głównie praca siedząca dlatego dbamy o wasze zrobie i dopłacamy do karty Medi Sport.

benefit 8

Pakiet Prywatnego Ubezpieczenia Zdrowotnego

Poza ubezpieczenia grupowym dofinansowujemy do pakiety prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego z priorytetowym dostępem do wybranych specjalistów.

Oferty pracy.

Poniżej znajdziesz listę aktualnie poszukiwanych osób. Wraz z rozwojem firmy oraz projektów czy też klientów z którymi mamy przyjemność pracować, ciągle szukamy specjalistów, którzy chcą się rozwijać i nie boją się podejmować wyzwań. Jeżeli jesteś taką osobą - aplikuj dzisiaj & #workonthemoon

recruitment 1
recruitment 2

Jak wygląda rekrutacja?

Nie jesteśmy korporacją w której wymagamy kilku spotkań czy dawania różnego rodzaju testów kwalifikacyjnych. Chcemy aby rozmowy przebiegały w naturalny i miły sposób. Cenimy sobie szczerość a także lubimy gdy przygotujesz do nas pytania. Na rozmowie uczestniczy jeden z właścicieli firmy oraz specjalista z działu do którego aplikujesz. Wysyłając do nas Swoje CV wiesz dokładnie jaki jest Twój poziom niezależnie od stanowiska, jakie są Twoje oczekiwania finansowe oraz te związane z możliwością rozwoju w naszej firmie.

Krótki telefon

Jeżeli po zapoznaniu się z Twoim CV zobaczymy, że spełniasz nasze wymagania, zadzwonimy do Ciebie na szybką rozmowę i umówimy termin spotkania.

Spotkanie

Chcemy aby nasze spotkanie przebiegało z normalnej i miłej atmosferze. Porozmawiamy Tobie, Twoich doświadczeniach a także zadaniach jakie na Ciebie czekają.

Decyzja

Niezależnie od wyniku rozmowy, zawsze dajemy informację zwrotną o naszej decyzji co do dalszej współpracy. Jeżeli wszyscy są na Tak, umówimy się na podpisanie umowy.

Nie znalazłeś oferty
dla siebie?

Wyślij swoje CV na adres kontakt@moonbite.pl

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Moonbite Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na wybrane stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 24 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Moonbite Sp. z o.o.”

Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: