Zapewnimy Twojej firmie wsparcie,
którego potrzebuje, aby zyskać
przewagę konkurencyjną

Pomagamy rozwijać biznesy tworząc oprogramowanie, które klienci kochają.

#WORKONTHEMOON
Rozwijaj swoje umiejętności w miłej atmosferze pełnej pasji i zaangażowania.
Dołącz do nas
about

Istniejemy od 2010 roku. Zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości rozwiązań, w tym dedykowanego i autorskiego oprogramowania do zarządzania sprzedażą on-line, serwisów www oraz systemów klasy B2B, a także aplikacji wspomagających planowanie i organizację zadań w przedsiębiorstwie wraz z systemami CRM.

 

Nowoczesny projekt graficzny, łatwy i intuicyjny system do zarządzania stroną, dedykowana aplikacja pomagająca skalować Twój biznes. Jeżeli potrzebujesz dedykowanego zespołu do realizacji Twojego pomysłu, zapraszamy do kontaktu.


about

Tworzymy indywidualne projekty dopasowując rozwiązania do potrzeb klienta.

Zakres naszej oferty obejmuje web design, eCommerce oraz tworzenie dedykowanych aplikacji webowych.

Dla naszych klientów tworzymy produkty oparte o najnowsze technologie, języki programowania oraz projekty graficzne zgodne z aktualnymi trendami dopasowując do potrzeb oraz branży klienta.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dokładnie wsłuchując się w potrzeby klienta oraz analizując jego dotychczasowe problemy po to aby precyzyjnie dobrać odpowiednie rozwiązania. Nasz zespół to ludzie z ogromną pasją oraz chęcią rozwoju wszytko o to aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.


team 1

Zespół ludzi z pasją, gotowych na nowe wyzwania.


Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, kreatywni profesjonaliści z wielu dziedzin. Są to menadżerowie, programiści, graficy i specjaliści do spraw marketingu internetowego, którzy z zaangażowaniem współpracują przy projektach, zawsze mając na celu sukces klienta.


usp 4

Jakość

Jest dla nas priorytetem. Dbamy o jej najwyższy poziom zarówno przy współpracy z klientami i naszymi partnerami.

usp 5

Pasja

Projekty naszych klientów realizujemy z ogromną pasją i zaangażowaniem, realizujemy je jakbyśmy to robili dla siebie.

usp 6

Atmosfera

Pozytywna energia, miła atmosfera i entuzjazm to nasze cechy charakterystyczne.

usp 7

Rozwój

Stawiamy na rozwój poprzez podnoszenie kompetencji co przekłada się na efekty współpracy z naszymi klientami oraz zadowolenie zespołu.

Jak pracujemy?

Nasz zespół doświadczonych projektantów zawsze wychodzi na przeciw oczekiwaniom naszych klientów tworząc idealnie dopasowane wizualnie projekty.


W Moonbite łączymy praktyczne umiejętności z doświadczeniem oraz zaangażowaniem każdego członka zespołu projektowego. Do każdego projektu podchodzimy jak do własnego dlatego udaje nam się osiągnąć synergię z naszymi klientami co przekłada się na bardzo dobrze przygotowany projekt graficzny.

Technologie

Tworzymy dedykowane rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie oraz języki programowania.

Naszym celem jest stworzenie systemu, który rozwiązuje problem przedsiębiorcy lub pomaga w skalowaniu biznesu. Dzięki doświadczeniu oraz technologii nasze rozwiązania cechyne elastyczność, skalowalność oraz niezawodność w działaniu.

technology 1
technology 2
technology 3
technology 4
technology 5
technology 6
technology 7
technology 8
technology 9
technology 10
technology 11
technology 12
Co mówią nasi klienci
Z agencją współpracujemy od grudnia 2010 roku. Cały proces tworzenia serwisów CityParkingGroup i realizacji projektu przebiegał bardzo sprawnie i bezproblemowo. W dotychczasowej współpracy przekonaliśmy się również, że w każdej sytuacji możemy liczyć na pomoc, profesjonalne wsparcie i kreatywne pomysły ze strony Moonbite.
− Wikliński Michał Mirosław, CEO City Parking Group
Firma Moonbite wykonywała dla nas oprogramowanie klasy HRM (Systemy zarządzania zasobami ludzkimi) oraz serwis internetowy. Wyrażamy zadowolenie z przebiegu współpracy oraz finalnego produktu, który spełnił nasze oczekiwania, zarówno pod względem funkcjonalności, grafiki oraz jakości wykonania. Polecamy każdemu, kto poszukuje zaufanego partnera do współpracy w e-biznesie.
− Grzegorz Kosciak, Managing Director Beetsma HRM-System
Współpraca dotyczyła opracowania serwisu internetowego CityFit, implementacji dedykowanego systemu zarządzania oraz integracji z profesjonalnym systemem do zarządzania klubem fitness.Wykonany projekt serwisu spełniał nasze wymagania graficzne, funkcjonalne oraz programistyczne. Wdrożone rozwiązanie okazało się wyjątkowo intuicyjne w obsłudze, co jest bardzo istotne przy tak częstych aktualizacjach
− Piotr Szczepanek, Marketing Manager CityFit

Cele biznesowe naszych klientów
traktujemy jak własne.

Te marki to nie klienci, ale nasi przyjaciele, z którymi połączyła nas wspólna idea.

partner 1
partner 2
partner 3
partner 4
partner 5
partner 6
partner 7
partner 8
partner 9
partner 10
partner 11
partner 12
partner 13
partner 14
partner 15
partner 16
partner 17
partner 18
partner 19
partner 20
partner 21
partner 22
partner 23
partner 24

Już od 10 lat ciężko pracujemy na Wasze Zaufanie!

Top Web Developers Clutch 2020 designrush Custom Software Development Companies
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: