{{-- --}}
Zymetric
Aplikacje dedykowane

Zymetric

Generalnym Przedstawicielem marki Midea w Polsce. Midea to wiodący producent urządzeń chłodzących do użytku domowego jak i dla biznesu. Marka dąży do stworzenia świata, w którym będą stosowanie niskoemisyjne i ekologiczne technologie umilając swoim klientom czas w upalne dni. W przypadku klienta Zymetric kluczowym elementem było przeprowadzenia analizy przedwdrożeniowej dzięki której mogliśmy przejść przez wszystkie procesy działające w firmie. Omówienie tego wymagało spotkania z przedstawicielami wszystkich działów czego finałem była obszerna analiza.

Wyzwanie

Naszym zadaniem było stworzenie nie tylko stron internetowych ale całego systemu do zarządzania firmą podzielonego na kilka dużych elementów takich jak: system obsługi szkoleń, system obsługi reklamacji, pełna integracja z Microsoft Navision, system do organizacji i zarządzania dokumentacją firmową jak i katalogiem produktów oraz system B2B.

Nasza strategia

Prace zostały rodzielone na etapy, do których przygotowaliśmy szczegółowe rozwiązania, zoptymalizowane pod potrzeby klienta. Dobór odpowiedniej technologii przy tak obszernym projekcie oraz plan działania był w tym wypadku kluczowy, co pozwoliło na płynne realizowanie założonych planów. 

Zymetric Zymetric Zymetric Zymetric Zymetric Zymetric
Zymetric Zymetric

Technologie

Bardzo ważnym elementem było dostosowanie technologii do wymagań klienta oraz możliwości integracji z systemem MS NAV. Przygotowaliśmy dla wszystkich stron oraz systemów dedykowany projekt graficzny oraz indywidualne panele administracyjne co tworzyło unikalną jakość i spełniła wszystkie wymagania wizualne jak i funkcjonalne. Do realizacji projekty wykorzystaliśmy MoonCMS, PHP, Laravel. Java Script, Vue.js, Adobe Photoshop, Adobe XD do przygotowanie prototypu oraz bazę danych MySql.

Zymetric
Zobacz nasze realizacje!
Nie czekaj!
Zróbmy coś razem!
@csrf
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu (opcjonalnie)
Napisz coś o swoich pomysłach: